دکتر فهیمه رمضانی / بیماری های زنان / بهترین متخصص زنان در تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین متخصص زنان در تهران

بسیاری از خانم ها و دختران جوان در طول عمر زندگی خود حداقل یک بار به پزشک متخصص زنان به منظور چکاپ و بررسی وضعیت تخمدان ها، درمان عفونت یا تشخیص کیست های رحمی، مراجعه کرده اند، تقریبا همه ما می دانیم که برای درمان، تشخیص و حتی چکاپ ناحیه حساس تناسلی مان یا دیگر بیماری های مرتبط با ساخت  فیزیولوژی زنان است، باید به بهترین متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد تا از بروز هر گونه احتمال خطایی جلوگیری کرد. به همین دلیل است که انتخاب بهترین متخصص زنان در کلان شهر ها به دلیل حجم زیاد جمعیت از اهمیت بسیاری بر خوردار است، که در ادامه بیشتر به این امر مهم می پردازیم تا با شناخت ویژگی های یک متخصص زنان خوب و اهمیت انتخاب آن بیش از پیش در پی انتخاب بهترین پزشک برای خود باشید، زیرا سلامت و زیبایی دو گوهر گران بهایی است که به راحتی به دست نمی آید.

دکتر-رمضانی-تهرانی

بهترین متخصص زنان در تهران

متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح زیبایی زنان کیست؟

کسی است که در رشته پزشکی تحصیل کرده است و پس از گذراندن دوره 7 ساله پزشک عموم یخود بنا به سلیقه، علاقه و نیاز جامعه در زمینه تخصص زنان، زایمان به ادامه تحصیل پرداخته و توانسته در این زمینه موقعیت خوبی کسب کند و بعد از دریافت درجه تخصص در این زمینه می تواند برای دریافت مجوز مطب از سازمان نظام پزشکی اقدام کند و بعد از آن نیز می تواند با ادامه تحصیل و پشتکار و سابقه پژوهشی خوب،بعد از گذشت دوره ای به درجه فوق تخصصی جراح زیبایی زنان نائل آید. سپس با داشتن ویژگی های که در ادامه ذکر خواهیم کرد به بهترین متخصص زنان بدل شوند و با دانش روز افزون خود به زیبایی بدرخشند.

دلایل مراجعه به متخصص زنان

یکی دیگر از دلایل مهم خانم ها برای مراجعه به متخصص زنان و زایمان، و انتخاب بهترین های آن، بارداری و زایمان است که تحت مراقبت قرار گرفتن در دوران بارداری برای خانم ها و سلامت جنین بسیار حائز اهمیت است، هم چنین برای زایمان یک متخصص زنان خوب می تواند به بهترین شکل ممکن و با حداقل میزان درد و ناراحتی زایمان را به روش طبیعی یا سزارین انجام دهد.

عده ای دیگر ا ز خانم ها برای انجام اعمال جراحی زیبایی اندام تناسلی مانند: پرینورافی، تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی و هر اقدام دیگری که به جوان سازی پوست ناحیه تناسلی خانم ها می انجامد، به متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان مراجعه می کنند.

ویژگی بهترین متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح زیبایی

یک متخصص زنان خوب باید خصیصه های داشته باشد تا بتوان آن ها تشخیص داد و بر اساس یک سری فاکتور ها بهترین انتخاب را داشت. در ادامه به برخی از این فاکتور ها اشاره می کنیم تا برای تحقیق و پرس و جو و مراجعه به بهترین متخصص زنان در نظر داشته باشید تا خدای نا کرده به مشکلی بر نخورید و با اطمینان کامل از اعتبار این متخصص، خدمات دریافت کنید.

 1. سوابق پژوهشی
 2. داشتن بورد تخصصی در زمینه مورد نظر
 3. پایبندی به اخلاق حرفه ای و قسم نامه پزشکی
 4. محرم اسرار بودن
 5. مهربان و گشاده روی بودن
 6. مهارت بر قرار ی ارتباط و ایجاد صمیمیت و احساس راحتی بیمار برای ابراز راحت مشکلش
 7. میزان سابقه کاری و تجربه در این زمینه
 8. برای بعضی از خانم ها جنسیت پزشک متخصص زنان نیز مهم است و در برابر متخصص زنان مرد معذب هستند، پس می توانید جنسیت او را هم در نظر بگیرید.
 9. میزان دسترسی موقعیت مطب به محل سکونت شما
 10. خوشنامی و محبوبیت
 11. تعداد بالای عمل و درمان های موفقیت آمیز
 12. میزان کمیت و کیفیت دستگاه و تجهیزات موجود در مطب
 13. اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی
 14. دانشی به روز
 15. انجام مطالعات و پژوهش های به روز و ارائه مقالات بین المللی در سال های تحصیل و کاری خود

برای دیدن رزومه کاری و تحقیقاتی دکتر فهیمه رمضانی تهرانی اینجا را مشاهده کنید.

بیماری های که زنان برای درمان و کنترل آن ها باید به متخصص زنان مراجعه کرد، عبارت اند از:

 • درمان نازایی
 • درمان زگیل تناسلی
 • اختلالات تیروئید در بارداری
 • دیابت بارداری

که حتی برای درمان برخی از این بیماری ها به جراحی های هیستروسکوپی و کولپوسکوپی زیر نیز متوسل می شوند.

اهمیت انتخاب بهترین دکتر متخصص زنان برای درمان انواع بیماری ها

در اینجا بیشتر به اهمیت انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان، نازای یو جراح زیبای زنان می پردازیم، زیرا در صورت عدم انتخاب صحیح افراد متحمل خسارات جبران ناپذیری در سلامتی و زیبای شان می شوند که برای هر کسی امری نا خوشایند تلقی می شود. م یتوانید با تحقیق و جویا شدن احوالات بیماران سابق پزشک از میزان تجربه و روش درمانی ش اطمینان حاصل کنید.

هنگام مراجعه به متخصص زنان چه سوالاتی باید بپرسید؟

عده ای افراد برای مراجعه به پزشک خود نیاز دارند از قبل سوالاتی را مطرح کنند تا به منظور خود دست یابند و آمادگ یهای برای اقدام به درمان و یا جراحی پیدا کنند در اینجا تعدادی از آن سوال هات را مطرح کرده تا بیبشتر بدانید که چه می خواهید.

 • روش درمانی پزشک چیست؟
 • این روش درمانی چقدر بازخورد مثبت داشته است؟
 • هزینه جراحی یا ویزیت درمانی پزشک چقدر است؟
 • آیا روش درمان مبتنی بر وضعیت جسمی و روحی بیمار انتخاب می شود؟
 • چکاپ های مربوطه هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

نتیجه گیری

همانطورکه گفته شد حتی دختران کم سن و سال نیز باید به متخصص زنان مراجعه کرده و از آموزش های جنسی برخوردار شوند تا بتواند از خود مراقبت کنند وهم چنین به مسائل پیرامون خود آگاه باشند تا به راحتی فریب عوامانه ای نخورند، این یک امر مستلزم است که هر پدر و مادری باید به کودک خود بیاموزد که م یتوان برای این آموزش ها از یک روانشناس یا برای دختران از یک متخصص زنان کمک گرفت تا بتوان بهترین و تخصصی تر آموزش دهد.

در آخر این که این مقاله به شما کمک می کند تا با دیدی باز و واقع بینانه بهترین متخصص زنان و زایمان را در تهران بشناسید و از خدمات درمانی و زیبایی آن بهره مند شوید.

سایر مقالات سایت دکتر فهیمه رمضانی تهرانی

سندرم تخمدان پلی کیستیک

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

زگیل تناسلی

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.